Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok zoknit egy 1 éves...

Adtok zoknit egy 1 éves babára éjszakára? 23-24 fok van a szobájában. Miben altatjátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 18:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk bukóra ki van nyitva az ablak,de így is 24 fok van.

A kisfiamon egy rövid ujjú body,láb nélküli rugdalózó és egy vékony harisnya van.

Sokat forgolódik.....

2010. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 21-22 fok van.14 hónapos a lányom,középvastag zsákban alszik,hosszúujjú bodyval,zokni nélkül.Amikor még minibb volt(pár hónapos)Akkor rövidujjú body,talpas rugi és vékonyan bélelt zsákban aludt.
2010. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szintén panel 23-24 fok. Lábfejnélküli rugiban alszik, és takaró. Se body, se zokni. 11 hós, mezítláb alszik nyár óta, sosem volt beteg.
2010. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam is Tescós rugiban alszik (aminek eleinte tényleg hosszúnak tűntek a végtagjai, de most olyan, mintha rá öltötték volna) és Ikeás hálózsákban. Nálunk kb 21 fok van. Zokni nincs rajta.
2010. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Nikcsi ***** válasza:
En se adtam ra sose zoknit ejszakara, nalunk 20 fok korul van ejjelente. Ennel melegebben nem alszik jol es mi sem.
2010. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálunk 20-21fok van.

Sose adtam zoknit rá,de bodyt se a rugi alá.

Mi úgy alszunk,hogy rugdalózó(talpas)+ikeás hálózsák,középvastag+vékony takaró.De ez csak miattam,mert hiába van hálózsákba(ami elvileg takaró helyett van,a lerúgós babáknak)Nekem kell,hogy betakarjam.

Nyáron is,egy textil pelussal minimum,még a legnagyobb melegben is.A nyári kánikulába(amikor éjjel is 32fok volt) viszont volt,hogy csak 1szál libero pelusba aludt,semmi ruci.

2010. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a ti babátok bírja a hálózsákot. Lehet, hogy mégegyszer megpróbálkozom vele. Nálunk eddig nem viselte el, mert állandóan járkált a kiságyban és zavarta.
2010. jan. 18. 09:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam gyorsan megtanult a hálózsákban járni, nagyon aranyos.
2010. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!