Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok zoknit egy 1 éves...

Adtok zoknit egy 1 éves babára éjszakára? 23-24 fok van a szobájában. Miben altatjátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nákunk 24-25 fok van, négy hónapos a babám.Vékony rugi és hálózsák van rajta.

2010. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha 24 fok van,akkor egy vékony zoknit.Elég egy vékony kezeslábas,vékony takaró,vagy hálózsák.
2010. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pizsiben alszik, így eddig vékony zokni adtam rá. Akkor szerintetek sem kell mezítláb... Majd nyáron.
2010. jan. 17. 18:28
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen melegben altatod a gyereket? Alváshoz böven elég 16-18 fok, és akkor se kell zokni.
2010. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem én altatom, hanem ennyi fok van a lakásban. Távfűtéses.
2010. jan. 17. 18:33
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem 16-18 fok elég hűvös,de valóban kicsit sok a 23-24.Nálunk csak 20 fok van ott,ahol ő alszik.
2010. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is távfűtés van, 24-25 fok van a szobában :o( Sokszor megsülünk, szellőztetünk, de nyitott ablaknál csak nem aludhatunk...

2 hónapos a babónk, eszembe nem jutott, hogy zokniban kéne altatni. Sétához szoktam ráadni zoknit a naci alá.

Remélem nem fázik, fázott még így éjszaka: ujjatlan, vagy rövidujjú fehér tescos bodyt és szintén tescos hosszú ujjú hosszú lábú rugiban alszik vékony egyik oldlán szőrös szintén tescos takaróval. Mostanában, a szél miatt hűvösebbek a hajnalok (jó a szigetelésünk :o)) így van hogy hálózsákba rakom (ujjatlan) és rá a pléd.

Remélem, ez így elég, mert most elgondolkoztattál....

2010. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is 23-24 fok van. 14 hónapos kisfiam vékony lábfejes rugdalózóban alszik.
2010. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

16-18 fok? ne már, én is megfagynék, nemhogy a baba.


az enyém 16 hónapos, pamut rugdalózóban vagy pamut pizsamában alszik, alatt body. takaró nincs rajta, hanem hálózsákban van. valamleyik nap adtam rá zoknit is, mert reggelente azért nem túl meleg a talpa:)

2010. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Eddig én is úgy altattam, hogy rövid ujjú body + rá a hosszú ujjú talpas rugi (tesco-s elöl patentos). Ezt csak azért írom, mert én megjártam vele, a lába és az ujja nagyon hosszú, a testhossza viszont már most rövid. 12-18 hós méret. El van szabva szerintem. Ezért vettem vékony pizsamanacit + hosszúujjú body-t... és itt jött a zokni kérdés. Azt hiszem amíg nincs kinnt is melegebb, rajta hagyom a zoknit is. Mégiscsak a megérzés az, ami számít.
2010. jan. 17. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!