Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, hogy a babátok mondja,...

Van, hogy a babátok mondja, hogy fáj, és meg is mutatja nagyjából hogy hol, és mégsem láttok ott semmit?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy pl kislányom a feneke felé mutat,de nem sír,éjjel nyugodtan alszik,nem lázas,bőrén nem látok semmit,viszont napközben többször mondja,hogy fáj.

Ha megkérdezem hol,mutatja hogy a fenekénél,és fogja a pelenkát,néha mondja hogy pocak,néha hogy lába,szval akár viccelhetne is,akár mint egy figyelemfelkeltés,hogy anya vegyél kézbe simogass meg,de mégis legtöbbször A FENEKE FELÉ MUTAT.

Kakija minden nap van,ma pl 2x kemény bogyós,talán ettől fáj neki,da van amikor rendes a kaki,akkor is mondogatja.

Most mi ez az egész?

Nálatok volt ilyen? Futottatok orvoshoz?Valami biztosan van.


2010. jan. 17. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
általában a kakilás fáj nekik. legalábbis fura. a fiam is mondogatta, h fáj pocó, aztán nemsokra rá jött a kaki, v a puki, v a bőfi. kaki után emlegeti néha, h fáj... közben a pelót fogja.
2010. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 16 hónapos kislányom csinálta ezt addig,míg nem tudta mondani,hogy kaki.Így jelzett,hogy kaki lesz.(régóta bilibe kakil)Olyankor ráültettem,és ment is a kaki.Már nem ezt csinálja,hanem mondja,hogy kaki,vagy bili.Egy próbát megér.Én ráültetném a helyedben.Minden jót
2010. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig minden csíp. Meghallotta a szót, szereti használni, és használja is. De attól még nem csíp neki mindig minden....

Ha amúgy nyugodt, alszik, biztos nem fáj neki , csak élvezi, hogy reagálsz a szóra.

2010. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk, ha tényleg fáj a kakilás, akkor kicsit sírdogál is a fiam.

Szerintem, ha aggódsz, kérdezz rá a védőnőtől, ő lehet, hogy gyakrabban tapasztal ehhez hasonlót.

2010. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 19. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!