Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt éjjel?

Miért csinálja ezt éjjel?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos, éjfélkor általában felébred, ilyenkor megszoptatom, aztán alszik tovább. Na, ma éjjel nem így történt, elkezdett tapsikolni, magyarázott, ütögette a kezem meg mindenfélét csinált. Két óra hosszába telt visszaaltatnom, már nagyon pipa voltam rá.Hogy ébred fel ennyire? Ráadásul napközbe is csak egyszer aludt, úgyhogy még az se lehet, hogy kialudta magát éjfélre.
2010. jan. 17. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hós, nálunk 2x volt ilyen. Hogy mi történik ilyenkor én sem tudom.
2010. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát jól kipattant a szeme a lányodnak. Nem tudsz vele mit csinálni, túl kell élni. Sajna az én 10 hónaposan éjjel többször fent van, igaz egyből vissza is altatom de sokszor én is elég pipa vagyok hogy már ez megy réges rég. Lehet nagyon fáradt volt az egyszeri napközbeni alvás után és éjfélre kialudta magát mert valószínűleg már jó fáradt lehetett mire este letetted. Visszarázódik majd, ma gondolom többet is alszik :)
2010. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!