Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában ehet...

Mennyi idős korában ehet McDonald's kaját a baba?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem esne bárki is, nem ezen a kaján akarom hogy felnőjön. Ha havonta egyszer elmegyünk még nem gond.
2010. jan. 16. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Hát igen a húsban a vasszög, köröm meg a damil... Valóban, otthon is bele szoktam sütni, mint ahogyan már ezt a mekiben is tapasztaltam párszor...
2010. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Uhhh, de durva.... Na azért ilyen dolgokat eddig nem tapasztaltam, de az is biztos, hogy szökőévente ha egyszer betévedek...

Száz szónak is egy a vége, sokkal jobb otthon készíteni hambit (azt teszel bele, amit csak akarsz, én például imádom csalamádéval).

Banyuci

2010. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vagyok abban biztos,hogy amit otthon megcsinálsz a mirelit húsból amit meg veszel és az előre gyártott zsömléből ,hogy sokkal egészségesebb,nem beszélve a sajtról stb..szval sztem tök mindegy.Félre értés ne essék én nem vagyok meci párti,néha szeretünk ott enni-kb 2havonta egyszer,pedig szemben van velünk..de ha nem te sütöd a zsömlét és csinálod a húspogácsát honnan tudod mi van benne.Mi is veszünk néha mirelit húspogácsát egyik rosszabb mint a másik..én általában itthon sütöm apékárut és sajnos azttapasztaltam a gyereken ha állandóan bolti pékárut eszik-kiflit zsömit stb...kijönnek az ekcémás foltok rajta.ha házit eszik akkor nem...bele lehet ebbe menni mélységében,mert hát a lisztről sem tudjuk ,hogy kezelik de valljuk be az otthoni amit te gyártassz le alapanyagában is az a legjobb.Sajnos nekem sem nagyon van időm egy másfél éves mellett ezzel foglalkozni ez csak az én véleményem.Mi olyan 15hósan kóstoltattuk meg vele először,akkor csak sült krumplit evett pár szálat és kérte a rendes kaját,most épp tegnap ettünk legközelebb és evetta sajtburgerből is ,de nem ezzel lakott jól,mert neki volt saját étele..szval döntsön mindeni saját belátása szerint és az otthoni mellett vagyok-amit teljese egészében te csinálsz meg a zsömlétől a húsig,persze ha van rá idő.De sztem semmi megvetendő nincsen abban,ha néha eszik mekiset is-csak ne vigye túlzásba!18hós baba mamája
2010. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lányom a krumplit megeszi, de szendvicset nem , még a zsömlét sem. 1 év után voltunk először, ez azóta sem változott..
2010. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

22:02-sel egyetérek.Én is dolgoztam mekiben,és semmi olyan nics benne,amit ugyanúgy ne tudnál megvenni a boltban.Csakhogy egy pár példát említsek:a Kechup és társai Univer-es;a paradicsom ugyanúgy nyers mintha te vennéd a boltban,frissen szeletelik és csumázzák, a Nuggets és hal stb.-t azok a cégek gyártják,mint ami mirelittet veszel a boltban.Tehát mindegyik ismer cég,aki kifejezetten a Mekinek gyártja a cuccot és ahol vszínű,hogy szigorú HACCP előírások vannak,ugyanúgy mint a Mekibe.

Mi kb.havonta 1x-2x eszünk Mekibe.A lányom 14.hónapos,sültkrumplit már evett mást,nem is kóstoltattunk vele.

A másik,hogy ha pl.töltöttkáposztát eszel napi 2 liter colával,olyan mennyiségben mint a srác+ desszertet,akkor ugyanazt éred el mint a srác a filmben.Azért jó tudni,hogy náluk a nagy menü mindenben jóval nagyobb mint nálunk.Pl.a Cola 1l ,nem 0.5 l mint nálunk.

2010. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%
tök buli a meki...minden gyerek imádja...sült krumpli aztán kész...
2010. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!