Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában ehet...

Mennyi idős korában ehet McDonald's kaját a baba?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem esne bárki is, nem ezen a kaján akarom hogy felnőjön. Ha havonta egyszer elmegyünk még nem gond.
2010. jan. 16. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem esnék neked a kérdés miatt. Az én babám még csak 8 hós, nálunk ez nagyon nem aktuális még. A barátnőm kisfia 13-14 hós volt, mikor vitték.
2010. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Húú,hát amikor már egyébként is ehet mindent.Gondolom 2 évesen már tuti.
2010. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Távol álljon tőlem, hogy Neked essek, de szerintem Te se egyél semmit a McDonald's-ban, nemhogy a gyerek azt egye. Inkább gyárts otthon saját készítésű hambit friss salátával, ubival, paradicsommal, és húspogácsával (lehet kapni mirelitet is, de szerintem seperc alatt kézzel is meg lehet csinálni). Ha befogod a gyereket segíteni, élvezni fogja, hogy saját maga megcsinálhatja a kajáját.
2010. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
például mit? gondolom akkor ha már az összetevőit eheti, bár nem biztos hogy tudja valaki hogy mik is azok...
2010. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Hát egy babának semmiképpen sem egészséges. Minimum egy 4-5 éves gyerek az akinek már nem ártana és akkor is csak sültkrumplival kéne kezdeni.

És havonta egy se túl jó, ritkábban kéne. Az a baj, hogy finom és ilyen korban a legegyszerűbb egy gyereket rászoktatni valamire. És egy hónap alatt nem felejt.

2010. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Én is kérdeztem a barátnőm, hogy mit tudott ott adni a fiának. Azt mondta, hogy evett egy-két falatot a sült krumpliból. Szóval leszűrtem, hogy végülis a szülők ettek, a gyereket csak vitték. :)

2010. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk sem aktuális még, szerencsére csak nagyon messze van tőlünk meki, így én is évente egyszer, ha ott eszem. Mindenesetre szerintem is kb 2 évesen. Amúgy mindenkinek ajánlom a Super Size Me című filmet, valamennyire tudtok belőle tájékozódni az összetevőkről. Igaz, hogy hatásvadász, szájbarágós és demagóg, de a tanítványaimmal mindig megnéztük.
2010. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam egy éves és kétszer voltunk már vele mekibe! Ő beérte a sült krumplival, de nem is adtam volna neki mást!
2010. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!
2010. jan. 16. 22:00
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Íme egy anya válasza, aki még ráadásul McDonald's- ban dolgozott:

Nyilván akkor ehet a gyermeked mekis kaját, ha már minden mást is ehet. Nem muszáj rögtön sajtburgerrel vagy BigMac-el etetni...(saláta, nuggets...)

Nagyon sokan szídják a mekit....de elárulok egy titkot....semmi olyan nem kerül a termékekbe, amit adott esetben otthon nem használnánk.....ketchup, majonéz, édes zsemle, saláta, színtiszta husi...és még sorolhatnám...Arról nem is beszélve, hogy milyen szigorú HACCP-rendszerük van...szóval ne aggódj...a krumpli is krumpliból van, és nem porból, mint ahogy sokan állítják...

2010. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!