Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nemrég volt 4 hónapos....

Babám nemrég volt 4 hónapos. Szeretnék neki este tejpépet adni, mert 2X is felkel éjszaka.1X már adtam neki 30 ml-t próbaként. Most várjak, hogy lesz -e valami tünet, vagy minden nap kicsivel többet adhatok neki? A rossmanos márka jó?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A tejpéptől nemigen lesz baja, szerintem nyugodtan adhatod neki amennyit akar de nálunk semmi nem jött be alvás szempontjából sajnos.
2010. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, bár nálunk se jött be. Adtam neki este, mert ő is 2-3x ébrdt..azon az éjszakán legalább 10x felkelt.. Hajrá, hátha nálatok beválik!
2010. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak anyatejet kap a babusod, akkor ne tejpéppel, hanem táppal próbálkozz előbb. Ha tápos a baba, akkor érdemes lehet átváltani a 2-es jelű tápszerekre (például a Humana Baby Fit 2-est 4 hónapos kortól lehet adni), mert az laktatóbb.

Banyuci

2010. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bea24 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz neki, az én lánykám most 5 hós és 4 hós kora adok én is neki estére. Milupa jó éjt tejpépet adok neki, ami banános és 4 hós kortól adható. Egy jó nagy adagot lehúz és alszik, mint a tej, csak inni kell fel (teát iszik) és szinte azonnal vissza alszik. Nekünk bevált! :)
2010. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Szóval akkor nem igazán kell szoktatni. Majd megpróbálom akkor. Szopizik is, és tápot is kap. Az éjjeli 1. etetés cici, aztán hajnalban cici+táp. Cumisüvegből adjátok, ugye?
2010. jan. 16. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.Csakis kanállal.
2010. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kanállal!!! Nagyon sok benne a cukor, ami akkor se tesz jót,ha még nincs foga. A fogcsírákat is károsítja!!! Evés után jó, ha áttörlöd az ínyét egy ujjra tekert vizes gézzel.
2010. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én például vettem Milupa tejpépet a Müllerben, 4 hónapos kortól adható, és nincs benne hozzáadott cukor. Melyik van tele cukorral?

Banyuci

2010. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!