Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől, és mégis milyen foltok/...

Mitől, és mégis milyen foltok/kiütések lehetnek a 14hónapos fiam testén?

Figyelt kérdés

nagyon pici,lapos(nem kitapintható)majdnem hogy összefüggő pirosas foltok.A törzsén van.Mostanában nem evett/ivott semmi újat,nem váltottam mosóport....

annyi hogy fájt a torka,és antibiotikumot,cseppeket és normaflort kapott rá 6napig.de csüt óta azt sem.

nem látom,hogy viszketne neki.


2010. jan. 16. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak ugyanez volt tegnapelőtt.Gyógyszerallergiája lett.Olyan mint a csalánkiütés,csak nem emelkedik ki a bőrből.Ha ilyen,akkor vidd orvoshoz.Nekünk napi 2* 6 csepp fenistilt kell szedni,és abbahagyni a gyógyszert.
2010. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja,és ő is a bélflóra javítóra lett allergiás.

Hylak forte...

2010. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen,olyan....

már csütörtökön abba hagytuk a gyógyszert.azt vettem még észre,hogy állítólag a gyógyszerektől hasmenésnek kellett volna lennie,de inkább szorulása lett.

2010. jan. 16. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!