Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiamnak éjjel magas láza...

Fiamnak éjjel magas láza volt, én a tegnapi nap után a fogára gondoltam, na de ilyen láz? Hivjak dokit?

Figyelt kérdés
Ráadásul ugye szombat van:( még most is meleg ,de csak kicsit. Fogzástól ilyen magas láz lehet?ha már láztalan,ne zaklassam a dokit?
2010. jan. 16. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha lázas és, ha nem csillapítható, minden esetben ÜGYELET!!!!! Nem szarozunk influenzajárvány van. Inkább mondják azt az ügyeleten, hogy hülyeség volt elvinni, mint, hogy valami rosszabb legyen.
2010. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi a magas láz, mert kisebb gyerekeknél a 38 fog (végbélben mérve 38,5) még nem extrém magas.
2010. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat fok és nem fog - elirtam....
2010. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem elesett, evett tápit az éjjellel együtt haromszor, most jatszik, mint szokott. Ejjel nem piszkaltam, csak nyomtam bele banadol babyt, tüzelt a kis teste, de csak ült az ágyában és dumált, mégcsak nem is sirt. Bevette a panadolt, ráhúzott 150 tápit és aludt.
2010. jan. 16. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a múlt szombaton jártunk így- a fogzás miatt benyeltük a 3napos lázat: első nap végig láz, másnap már csak délután, harmadnap csak egyszer este, aztán jött a kipattogás és vége. Nurofen, kalcium, C-vitamin- ennyi elég volt rá, de nekem szerencsém van, a doktor néninket hétvégén is lehet zaklatni, így meg tudtam mutatni a 6 hós kisfiamat neki.
2010. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiütés csak az arcán van:( szólni fogok neki, igazad van. Amugy 14 hós a fiam.
2010. jan. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!