Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hósom egy órája ordít a...

14 hósom egy órája ordít a foga miatt szivszoritóan! Mikor hat a panadol?

Figyelt kérdés
Még sosem kapott, de már nem birtam...letettem sirni a kiságyba, mert nem birom cipelni,jajj annyira sir, mit tehetek még? Az örlő foga jön.
2010. jan. 15. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kb 20 perc alatt hat, mikor adtad be?

inkább majd nurofent adj, az jobb

biztos, hogy a foga miatt üvölt???

2010. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Husz perce. Alvasbol ebredt igy tul koran. Nincs nurofenem :((((
2010. jan. 15. 15:45
 3/11 anonim ***** válasza:
igen kb. 20 perc alatt hatnia kell, addig kend az ínyét dentinox-al, hátha kicsit megkönnyebbül
2010. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

akkor mindjárt hat, nyugi

ha nem válik be, holnap vehetsz nurofent.

vagy ha a közelben lasz, én adok :))))

2010. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De jó fej vagy!!!nem pesti vagyok,vidék:( még mindig sir, nem hat a gyógyszer:( néha csak ugy mantra sirás szerű, majd hirtelen felsikit...megint betettem a kiságyba, mert tol el kinjában...sosem sirt még ennyire.
2010. jan. 15. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel már 1 éves múlt, -igaz receptre- kaphat Cataflam cseppet. Esetleg próbáljátok meg, nekünk csak az segített az örlőfogaknál. (nekünk magas láza is volt)!
2010. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig szépen jöttek a fogak gyógyszerek nélkül, de ez most brutális volt! Elaludt
2010. jan. 15. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:

szegény:(((

nálunk egysze volt ilyen, a második fogánál.

az őrlőknél nem volt ilyen brutális ordítás.


egyébként én sem vagyok pesti :)))

2010. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is őrlőfogaknál volt ilyen. A cataflam cseppek nekünk semmit nem segítettek, viszont a nurofen enyhített rajta.
2010. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fél hatkor felkelt, mosolyogva, jobban lett, jöttek a mamiék és játszott tök normálisan, de éreztem, hogy kicsit meleg a keze, az arca meg foltokban volt piros. Fürdés előtt elég meleg volt, adtam neki mégegy adag panadolt, evett valamennyit és szépen alszik. A feneke is piros, ugyhogy 99%, hogy a foga, jó nagy dudor van a szájában:( ha holnap is lázas lesz napközben, hivom a dokit, ugyis a szomszédban lakik, csak átugrik. Holnap veszek nurofent, kupot is, bebiztositom magam! Köszönöm a tanácsokat, ezért szeretem ezt az oldalt, mert rögtön segitetek! A nem pesti anyunak üzenve Balatonfüreden lakunk, ha a szomszédom vagy, tényleg átugorhattam volna gyogyszerért;) mégegyszer köszi! Úgy tudnak szenvedni, rohadt fogak!!!
2010. jan. 15. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!