Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztottatok már le bébiéte...

Fagyasztottatok már le bébiételt? Ha igen, érdemes? Odaadható a babának felengedés után?

Figyelt kérdés
És a bébiételes üveg mehet fagyasztóba?
2010. jan. 15. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
az üveggel még nem próbálkoztam én műanyagban fagyasztok, amit én készítek, de volt olyan is hogy kevertem az üvegeset és a saját készítésűt és úgy fagyasztottam, szívesen megette a gyerek, baja sem lett :-)
2010. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, eláll a szekrényben is általában min. 1 év. Én nem fagyasztanám le.
2010. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha bolti üveges bébiételre gondolsz, azt nem kell a mélyhűtőbe rakni, fél-egy évig simán kitartanak normál hőfokon is.Ha úgy gondolod, hogy te főzöl valamit és azt rakod el üvegbe, azt már igen, azt le kell fagyasztani. Érdemes csak 3negyedig tölteni az üveget, mert így nem fog szétpattanni a nagy hidegtől. Egyébként ugyanúgy , mint minden mást a főtt bébiételt is le lehet fagyasztani.
2010. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan bébiételt, ami elvileg idén márciusig áll el, ha lefagyasztom most - mert nem fog addig elfogyni, párat még nem is ehet belőle a babám (kaptam) - március után odaadhatom neki szerintetek, vagy inkább ne kísérletezzek???

Köszi a válaszokat!

2010. jan. 15. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fagyassz le egy üveggel most és holnap olvaszd ki, nézd meg milyen lett az állaga és az íze nem változott-e. Ha esetleg más lett az állaga melegítsd fel forróra úgy általában összeáll újra.
2010. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem sinán,csak ne az üveggel fagyaszd.Tedd bele mondjuk aventes dobozba és úgy,de háromnegyedig töltsd csak.
2010. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!