Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik ilyen sokat? Nem...

Miért eszik ilyen sokat? Nem árthat neki?

Figyelt kérdés
7 hónapos fiam nagyon jó evő, túlzottan is. Tápszerből 250 ml körül alatt meg sem áll. Főzelékből is úgy kb. másfél adag kell, hogy tele legyen a poci (kb.240ml, gyümölccsel meg szinte jól sem lakik. Etetések közt alig bírja ki néha a 2-3 órát. Mennyire normális ez? Nem árthat neki? Jó húsban van, mert 11 kg és 75 cm
2010. jan. 15. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes, akkor etetni kell, vagy éheztetni akarod? A gyeret pontosan érzi, hogy mire és mennyire van szüksége.
2010. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 74 cm és 12kg.9.5 hónapos.Folyton enne.Az ő étrendje.

Reggel 270-300ml tápszer.

Tízórai:1 banán,2 alma,10db.meggy,szilva,cseresznye,4db.keksz.Ez 300-400ml köuött van.

Ebéd:leves,főzelék,gyakran még süti is.

Uzsonna:joghurt,vagy krémtúró(gyümölcsös).

Vacsora:Tápszer 270-300ml.

Tejpépet már régóta nem adok neki.

Szerintem semmi bajuk.

Sokat mozog?

A lányom tegnap óta 2-3 lépést tud egyedül menni,mászik,rakodik stb....

7 hónaposan állt fel,ült stabilan.Szerintem,ha mozog a korának megfelelően,akkor kutya baja.

A nagylányom nem eszik annyit,mint a kicsi.

2010. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem nagyon mozog, csak mostanság kezdett el forogni, és próbálkozik a kúszással, épp a nagy súlya, méretei miatt... Nem éheztetem, dehogy is, csak félek, elhízik vagy baja lehet ha ilyen sokat eszik... tejpépet uzsira szokott kapni, de azzal sem lakik jól :(
2010. jan. 15. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is sokat eszik. Hidd el, ha elkezd forogni,mászni, stb, nem fog hízni a babád. Az enyém 13 hónapos, most 10 kiló, 6 hónaposan 9 kiló volt, szóval 7 hónap alatt hízott 1 kilót!

Képzeld el, hogy megeszik 25 deka főzeléket, és utána még simán lecsúszik másfél deci tápszer. És utána két óra múlva jön, hogy éhes. Mostanában már nincs baja a kanállal, így 30-35 deka főzeléket eszik meg,utána pedig egy túró rudit (tápszer már nincs napközben, csak reggel és este). Joghurtból megeszik két dobozzal. 1 hatalmas banán és jópár háztartási keksz az uzsonnája, és akkor még jön lejmolni a mi vacsinkból is...

Mindig mondom is, hogy kizabál minket a vagyonunkból. Ehhez képest nem kövér egyáltalán! Nem tudom, hova lesz a sok kaja! Ja vacsira a tápszer 3,5 deci!

Vannak ilyen babák, a tied is ilyen, fogadd el :)

2010. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!