Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lázas a baba, felébred...

Ha lázas a baba, felébred éjszaka, vagy honnan fogom tudni?

Figyelt kérdés
Most lefekvéskor (oltás mellékhatás miatt) 38.5 volt, adtam neki egy germicid kúpot és lefektettem, mélyen alszik, most voltam bent nála. Ha fentebb megy, ugye felébred? Vagy mit tudok csinálni, azon kívül, hogy átjárok, és nézegetem? Sajnos homlok alapján nem tudom betájolni, hogy csak hőemelkedés, vagy magas láz.
2010. jan. 14. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is tegnap este kezdődött a láz, az oltást múlt kedden kapta. Mára jött a kiütés is, szuper..

Mást sajnos nem nagyon tudsz csinálni, mint amit a többiek is tanácsoltak. Én is inkább most mellette alszom, és nézegetem a homlokát, úgyse tudnék nyugodtan aludni a saját ágyamban. A védőnőnk azt mondta, ha 3 napnál tovább tartana a láz, akkor mutassuk meg a dokinéninek. Lázmentes éjszakát nektek is!

2010. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem fog felébredni, nézegetni kell. Azért ha magas láza van, igen forró a halántéka, azt nem lehet eltéveszteni...Na meg inkább felkeltem, mint baj legyen..
2010. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Éjszaka fél2kor ébredt, akkor ugyan nem volt magas láza, de a biztonság kedvéért beadtam egy nurofen kúpot, így én is nyugodtabb voltam, ettől függetlenül kb. fél óránként jártam át ellenőrizni.


Mindenkinek jó egészséget és boldog babázást kívánok!

2010. jan. 15. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!