Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kivagyok, volt ilyen...

Teljesen kivagyok, volt ilyen másnál is?

Figyelt kérdés
6 hós babámnak 5.napja megy a hasa.Kap rá kanalas gyógyszert,bélflóra helyreállító gyógyszert és gyógyszertári sót.Ez utóbbit folyadékba bekeverve kell neki adni,nehogy kiszáradjon,én teába tettem,de nem akarja inni.Félek nagyon,hogy ki fog száradni.
2010. jan. 14. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiszáradás egyik jele, ha aluszékony! Ha ezt veszed észre, azonnall menjetek orvoshoz!
2010. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 4. napja ugyanebben a cipőben járok!Nekem ezt mondta a doki,és a kislányom megitta,nagyon ízlett neki!


1 liter vízbe megfőzni egy evőkanál rizst,hagyni,had főjön el a levéből kb a fele.Leszűrni,minden dl-be egy kockacukor.

A kockacukor azért van,hogy megigya,a rizs pedig fogja a székletet.Az én babám 14 órán keresztül nem kaphatott mást,csak ezt.


Már én is kivagyok,most tele lett kiütéssel,nem is szedheti a gyógyszert.


Jobbulást.


5 hós baba anyukája

2010. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebből nekem 3 órán belül a kislány megivott 3x250 ml-t.

Ez lényegében folyadék.

2010. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ill.24 órán keresztól kapta.
2010. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!