Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír egész nap?

Miért sír egész nap?

Figyelt kérdés
Babám napok óta egész nap bömböl, csak akkor van csendben, ha cipelem, de több mint 6 kiló és már nem bírom tovább cipelni. A keze egész nap a szájába, bömböl egyfolytában, de nincs megduzzadva az ínye és nem is piros. Nem jöhet még a foga, csak 3 hónapos. Már az ideg összeroppanás határán állok az egész napos üvöltéstől.
2010. jan. 14. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hasa fáj? Az is lehet, hogy viszket valamije. Esetleg tedd a babakocsiba otthon is, és fél kézzel vagy lábbal rázogasd, én így szoktam anno, és attól elaludt vagy csendbe volt.
2010. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják 3 hónapos korig a baba azért sír az esetek 90%-ában, mert éhes. Anyatejes? Lehet, hogy nem elég neki a tejed. Ha tápszeres, akkor valószínűleg szomjas. Az én babám is sírt, mire rájöttem, hogy szomjas a tápszertől, akkor 2 étkezés között megivott 50ml vizet vagy teát.

Fáradt is lehet. Miket próbáltál eddig?

2010. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rád kapott a kis mókus, mert ha felveszed elhallgat. A pici babák sűrűn (rágják) az öklüket. Biztosan van védőnő, akit kihívhatnál hozzá, nincs e valóban hascsikarása. Próbáld meg hanyatt fektetni és simogatni a kicsi hasát, ha durrogtat a hasikájával van baj, lehet sok levegőt vesz szopás közben.
2010. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tápszeres. és teáztatni is szoktam, hasfájásra espumizánt használunk. De tuti nem a hasa fáj, mert nem húzza fel a lábát, inkább az egész testével hátra feszül, alig bírom néha tartani.
2010. jan. 14. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor fáradt! Nekem is mindig ezt csinálja, ha elálmosodik és nem rakom le időben. Próbáld lerakni, adj neki egy cumit és a kiságyába simogasd. Egy ideig sírni fog, de utána megnyugszik majd. Vagy ha nem, én a vállamra veszem és egy kézzel végzem a házimunkát, aztán fél óra múlva azt veszem észre, hogy alszik a vállamon :)
2010. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 14. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:

3 és fél hónapos a lányom, és pár napja nekem is nyűgösködik! Általában Ő akkor éhes még. Pl most is, 8-9 között evett majd 10-11ig aludt és most evett újra, de előtte olyan hisztit csapott, hogy nem bírtam megnyugtatni sem, bármit csináltam, hiába adtam oda a cumisüveget a szájába, mire rájött hogy ott a kaja, addig üvöltött. (anyatej+tápszer)

De lehet hogy fáradt is, sőt én már arra is gondoltam hogy lehet vm front van. Még hajnalban is felkelt, pedig 2 hónapja átalussza az éjjeleket. Meg egész nap nyűglődik.

2010. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ívben feszíti magát, akkor nagy valószínűséggel fáradt. nálunk is ez volt, és egyre jobban pörgeti be magát. Figyelj rá, hogy az első ásításnál tedd be az ágyába, mert ha túpörög nagyon nehéz megnyugtatni, nekünk ilyenkor sokszor csak az segített, ha lefogtuk, hogy ne hadonásszon és cumit adtunk neki, vagy he ez is csak idegesítette, egyszerűen hagytuk és magától megnyugodott 10 perc múlva, már aludt is.
2010. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!