Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kruppos (laringitises) babák...

Kruppos (laringitises) babák anyukái:milyen gyakori a köhögéses roham? Hány fok van a lakásba éjjel és hány rétegben alszik? Mikor derült ki, hány hósan?

Figyelt kérdés
Meleg folyadékot igyon vagy inkább hideget.Megfázás előidézheti?Melyik évszakban gyakoribbB,vagy ettől független?Adjatok tanácsot.Egy tapasztalatllan és nagyon aggódó anyuka.
2010. jan. 14. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk 11hónaposan kezdődött és mindig alvás közben ill. ébredés után!Ősztől tavaszig és ködös-párás időben is!22 fok az ideális hőm. a lakásban, és úgy öltöztesd hogy ne fázzon!Ha rohama van akkor azonnal a levegőre akár nyitott ablakba is viheted és javulni fog!Én mindig kiszoktam hívni az ügyeletet akkor is jobban van már!Hidegpárásító jól jön télen!Nekünk az első eset után írtak fel rechtodel kúpot ( remélem jól írtam a nevét ) Ami szintén nagyon jó volt!Rekedtség,fátyolos hang lehet az előjele!a folyadékot mindig szobahőmérsékletűen adtam! már 7 éves a kislányom és azóta szerencsére kinőte!Járnunk kellett szakorvoshoz pullmomológiára aki írt fel neki állandó gyógyszert is!remélem tudtam segíteni!:)
2010. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de az előző válaszolótól kérdezném, hogy ha a kislányomnak fátyolos lett a hangja (4,5 hónapos) és a hátán fekve köhög, de egyéb megfázásra utaló tünete nincs, akkor lehet, hogy kruppos lesz? (Vagy csak hátracsorog a nyála?)
2010. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! hát azt így nem tudnám megmondani hogy a nyálától van-e!De a kruppos köhögés összetéveszthetetlen szerintem a rendes köhögéssel!Nagyon furi hangot hallasz olyan mély ugatós köhögés!Ilyesztő...
2010. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én!:) Ezt találtam,szerintem korrekt válaszok vannak itt a betegségről!



[link]

2010. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.A további tapasztalatokat is szivesen fogadom.Mert így lehet a legtöbbet tanulni
2010. jan. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!