Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek asztmás a babája,...

Akinek asztmás a babája, hogyan jöttek rá hogy az?

Figyelt kérdés

A lányom 10 hónapos és eddig hála Istennek semmi baja sem volt. Most már ha fogja egy ujjunkat szalad, de tegnap este nagyon köhögni kezdett. Nem sokat csak egyszer, egymás után vagy négyet de az utolsó az olyan fulladásos volt. Na értitek... Ma reggel megint, de azóta semmi. Félek, mert a férjem és az öccse is asztmás. Szerintetek?

Bocs ha hülyén fogalmaztam, remélem azért értitek.


2010. jan. 14. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem mind a két gyermekem aszmás sajnos bár nem olyan vészes a mienk.A lányomnál a doki vette észre ő sürün beteges volt és az egyik alkalommal mikor mentünk hozzá elkapta a köhögés őt de nagyon csúnyán talán akkor volt az első olyan komolyabb fulladása ő ekkor volt 12 hónapos.Afiamnál már nagyon figyeltem hogyan köhög és úgy nézz ki ő is aszmás,mert mostanába sokat fullad.

Vidd a manódat el a gyermekorvoshoz biztos ami biztos.

2010. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! De ha akkor nem fog pont köhögni, mert ez olyan napi 1szer fordul elő, akkor meghallgatja, vagy mit csinál vele?
2010. jan. 14. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hónapos volt mikor kiderült, hogy asztmás. Egy sima megfázással kezdődött a dolog. Ahogy abbahagytuk a gyógyszereket, mindig újra kezdődött a köhögés. Azóta állandó gyógyszerei vannak, de ebben a téli időszakban így is gyakran beteges.
2010. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!