Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási hasmenés lassan már...

Fogzási hasmenés lassan már egy hete? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Sőt, fogzáskor inkább csak lazább a széklet, de nincs hasmenés.

A fiamnak 6 foga van, és a hasmenésig azért nem ment el a dolog.

2010. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom!De nekünk az első 10 fognál nem volt semmi hasmenésünk!Most jön a 13-14.fog és már 3 napja hasmenése van.De az előzőknél is igy volt mikor kibújt a fog akkor vége lett a hasmenésnek.Én Normafloret adok neki rá!
2010. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen, nekünk is csak lazább a széklet, nem folyós, de napi 4-szer, 5-ször van. ma 5. napja, hogy tart. az első fog épp öt napja bújt ki. a gyerekorvos azt mondta, hogy ez normális, elmúlik, ha kibújt a következő foga.

lehet, hogy csak én aggódom túl a dolgot.

2010. jan. 14. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányomnak több mint egy hétig volt "hasmenése", nem győtem cserélni a pelust. Néha csak nagyon keveset tett bele, de az hígabb volt. Aztán mikor egy fog áttörte az ínyt, elmúlt. Viszont két nap múlva kezdődött előről és pár nap után jött a második is. Nekünk is azt mondta a doki hogy normális.
2010. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hete hig a széklete fiamnak, egy rágófog kijött, de jön a többi is, mert ordit napi egy órát, valami rettentő, annyira rossz neki, lényegében semmi sem hat rá, nappal nem bir aludni:( éjjel viszont okés, eza szerencsém. Szóval fosika van egy hete már.
2010. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!