Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én ezt nem birom! Mitől lehet?

Én ezt nem birom! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kisfiam. Nagyon jo alvó. Egy szavam sem lehet 3 hónapos kora óta. 4 napja viszont egyáltalán nem alszunk. A délutáni alvs még csak csak elmegy, da az éjszakai?! Eddig ugy volt, hogy betettem a kiságyba és magátol elaludt. Most meg amint beteszem, már ugy visit, hogy csak na, sikit ahogy tud. Az sem segit ha égvehagyom a lámpát. Már sötétben körbejártuk a szobát is, hátha fél valamitől. Tegnap ugy aludt el, hogy a vállamon, fél 12kor, akkor betettem a kiságyba, reggel viszont 6kor sirva ébredt, ill. visitva. Olvastam egy hasonlo kérédést itt nemrrég,de nem hinném hogy a foga miatt csinálja. A hátsó jön neki, de semmi fájdalomcsillapito nem segit. Csimpaszkodik belém, mintha félne, hogy örökre itt hagyom. Ha az apját nem látja, akkor az a baja. Egész nap nyügös, mutatja, hogy álmos..

Kikészülök..


2010. jan. 14. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

óh.....4 nap az még semmi.Nálunk ez megy már 1 éve.....CSak éppen az apját nem akarja,csak engem.....A lányom már 2 éves lesz.Tegnap nekem sem akart elaludni.Végén mellettem aludt el 23 kor.....

Pár nap óta bajlódunk a déli alvással is,de este az katasztrófa.Nekem sosem aludt egyedül.Mindíg velem.CSak nálunk annyira változott,hogy fogni akarja a kezem.Ùton a tesó,nálunk még ez is nehezít.

Lehet nálatok elmúlik pár nap alatt,de lehet,hogy elhúzódik akár nálunk.Ha otthogyom,kijön az ágyból,torka szakadtából ordít.Nincsen is szívem hozzá.Nálunk ez kb.13 hósan kezdödött,és még mindég tart.

23hós,és 32 hetes km.

2010. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is csinált ilyet a lányom.A végén rájöttünk,hogy szimplán csak a rácsos ágyban nem akart aludni. Áttettük sima gyerek ágyba és onnantól nem volt probléma az alvással.

2010. jan. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

kisfiam egy éves és ugyanez a helyzet. nagyon régóta átalussza az éjszakát, leteszem és már alszik is.

kb egy hete csinálja hogy viszem az ágyba lefektetem, elvan kb öt percig és utána úgy ordít mintha ölnék. ilyenkor ki szoktuk venni mert rájöttünk hogy azért csinálja mert még nem álmos. általában nyolckor már alszik. tegnap negyed tízkor aludt el.

és éjszaka meg felébred, és arra nem tudok rájönni hogy miért. csak akkor szokott felébredni ha jön a foga. akkor kiveszem és jön közénk és alszik tovább. de most nem jon a foga, melege sincs nem is fázik. igy fél éjszakát a kiságyba másik felét mellettünk. remélem hamar elmúlik.

2010. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most jön ki rajta a szep. szorongás. Nálunk ugyan ez volt a helyzet kb. 14 hónaposan. 1 hónap alatt rendeződött. Amíg elaludt ott maradtam vele a szobában.
2010. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!