Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a bébiételek...

Mi a véleményetek a bébiételekről úgy általában?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon ellenzők. Az orvosunk azonban egyáltalán nem ellenzi, azt mondja, hogy változatossá lehet velük tenni az étkezést.

Én általában minden 5-6-ik napon adom nekik (10 és 26 hó), úgy hogy pl. krumplival vagy valami mással szaporítom.

De már annyi ellenvéleményt hallottam, sőt azt is, hogy milyen hülye vagyok, hogy ilyen mű valamikkel mérgezem a gyerekeket, hogy már teljesen elbizonytalanodtam. Tényleg káros? Szerintetek? Ti adtok a babátoknak?


2010. jan. 14. 00:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is azon a véleményen vagyok, hogy szélsőség az is, ha teljesen elzárkózunk előlük, hiszen gyors, sok köztük igazán finom, és tényleg változatossá lehet tenni az étkezést velük. De tény, hogy drágább.

Ugyanakkor a házikoszthoz is szokniuk kell. Az is igaz, hogy képtelenség megóvni őket minden méregtől, nem lehet burokban nevelni őket, és a jófene sem tudja, mi mérgez igazán, hol, mit eszünk, s etetünk meg.


Megerősítettetek, köszönöm szépen! :-)

2010. jan. 14. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!