Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjak a babámnak kekszet...

Hogy adjak a babámnak kekszet és milyet? Félek, hogy félrenyeli, nagyon mohó.

Figyelt kérdés
Eddig csak pépeset kapott, még nincs fogacskája, 7 hónapos.
2010. jan. 13. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nincs fogacska,akkor csak úgy,ha ledarálod,és belekevered pürébe.
2010. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En kislyuku reszelon lereszelem es gyumolcspeppel osszekeverem.Nagyon szereti a kisfiam.

Meg en sem mertem egeszbe adni mert meg nincs fogacskaja.

6 honapos kisfiu anyukaja

2010. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is 7 hónapos. Én Milupa Biskotti babakekszet szoktam neki adni, úgy hogy üvegreszelőn lereszelem aztán hozzákeverem valamilyen gyümölcshöz. Neki sincs még fogacskája.
2010. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézel valami puha kekszet, odaülsz mellé és nagyon figyeled nem e tört le belőle egy nagyobb darab és akkor kiszeded a szájából. Vagy ledarálod. Félre nem nyeli, mert szerintem a nyáltól az elpépesedik. És szerintem úgy szopogatja el. De nem vagyok biztos benne. Ne adj neki ha úgy érzed.
2010. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5,5 hós kisfiamnak adok babapiskótát. nincs még fogunk, de mivel szopogatja, teljesen szétmállik a szájában és nincs gond. Kiflivéget is kap, annál figyelünk, de inkább szétáztat mindent és nem harapdál. ha meg gyümivel akarod, akkor lereszeled és kicsit hagyod ázni, akkor szétmállik ott is.
2010. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek !
2010. jan. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!