Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le nem...

Hogyan szoktassam le nem cumizós,17 hós lányomat a ciciről? Jön a kistesó!

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom, akiknek a babájuk szintén nem cumizott, de le kellett valami miatt szoktatni a ciciről. Mindegy milyen korú volt a baba.


Elmondtam neki, hogy most már el kell hagyjuk a szopit, de ahogy észrevettem ennek hatására még jobban ragaszkodik, most már napközben is szeretne kicsit cicizni. Talán könnyebb lenne, ha cumizna, azzal megnyugodna, de sosem volt szüksége rá, hiszen ott vagyok neki én.

Van esetleg használható ötletetek?

köszi


2010. jan. 13. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek már 8-9 hónapos koruk után abbahagyták,amikor már ettek minden mást.Mást nem tehetsz,mint nem engeded cumizni.
2010. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéri megmondod hogy nincsen,elfogyott. lekötöd a figyelmét addig mással.Eleinte lehet hogy sirni fog utána,de én maximum néhány napot josolok ennek,utána eszébe sem fog jutni többet.
2010. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült,15 hónapos! + lett a tesztem,akkor döntöttem,hogy abbahagyom a ciciztetést 1,5 napig ment,nem bírtam hallgatni a sírását:(! Elmentem dokihoz minden rendbe volt -van:) a doki azt mondta,hogy nyugodtan ciciztessem tovább! 15 hetes pocis voltam amikor cicizett és egyszer csak rám nézett és úgy csinált mint amikor nem ízlik neki valami,majd ezután még 2* megkóstolta és nem kellett neki!
2010. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!