Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adhatom a banánt szorulás...

Hogy adhatom a banánt szorulásos babámnak?

Figyelt kérdés
Több kérdés válaszai között azt olvastam, hogy körtével vagy szilvával érdemes keverni, viszont még egyiket se kóstoltattam eddig. Ha ezek valamelyikével keverem, nem gond, hogy a babám 2 új ízzel találkozik egyszerre (banán és körte/szilva)? Esetleg van más megoldás?
2010. jan. 13. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia, ha szorulása van ne addneki!!! Adj üvegesőszibarackot, az meg fogja oldani a szorulását! Én is mindig azt adtam a fiamnak szorulásra, vagy joghortot! (most 13hónapos) Humana babajoghurtot ehet 6 hótól, és az is nagyon jó székletlazító! Én nem keverném ezeket az ízeket. Külön kóstoltatnám a szilvát is meg a körtét is.
2010. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A körte és az alma is fog,azokat felejtsd el.Nagyon ritkán adhatod a banánt,szilvával keverve.Én akkor szoktam amikor előtte jol kikalkilta magát.
2010. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!