Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adhatom a banánt szorulás...

Hogy adhatom a banánt szorulásos babámnak?

Figyelt kérdés
Több kérdés válaszai között azt olvastam, hogy körtével vagy szilvával érdemes keverni, viszont még egyiket se kóstoltattam eddig. Ha ezek valamelyikével keverem, nem gond, hogy a babám 2 új ízzel találkozik egyszerre (banán és körte/szilva)? Esetleg van más megoldás?
2010. jan. 13. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szorulásos akkor kerüld a banánt szerintem. Vagy adjál előbb szilvát vagy körtét és mikor azt már bevezetted akkor add hozzá a banánt. Hátha így nem okoz gondot. Bár meg kell mondjam az én babám hasát nem fogta meg.
2010. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A banán fogja a székletet,azt inkább akkor szoktuk enni,ha megy a hasunk.A szilva székletlazító.
2010. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kamillateát itass vele.
2010. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
almával keverve
2010. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
de a legjobb megoldás babának cukrozott langyos tej
2010. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gond a 2 új iz, keverd almával. De pl. a körte lányomat puffasztja. Hány hós babád? Tápszeres?
2010. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A cukor fogja a székletet.

Hasmenésre kellett a babámnak a cukor!

2010. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lányom most lett 7 hónapos, anyatejes. 4 hete kezdtem a hozzátáplálást, még nem sikerült kiváltani a tízórait, de jó úton haladunk. Amit már ismer: alma, őszibarack, gesztenye, meggy, sütőtök, cékla, krumpli, sárgarépa.
2010. jan. 13. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szorulásos, inkább kerüld a banánt! Ráér vele ismerkedni késöbb is! Az én Kislányom most 1 éves, és 1-2hónapja kap csak! Így igy van szorulása, ilyekor Laevolac szirupot adok neki! Ez tejcukorszirup! Teljesen ártalmatlan, nem lehet hozzászokni!
2010. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem adnám, főleg nem almával keverve, mert mindkettő fog! én egyszer próbáltam a banánt (6 hós) és olyan iszonyú szorulást csinált neki, hogy egész nap nyögött, nem tudott kaksizni. Szóval én szorulásos babának nem adnám
2010. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!