Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek? Már teljesen...

Mit tehetek? Már teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
8 hetes a kislányom és minden éjjel fél 4kor alszik el.Már teljesen ombi vagyok.Tápszeres baba.Amúgy megvan a hosszú alvása,tehát alszik fél 4től 10-11-ig,de akkor is nagyon nehéz minden nap ennyi ideig fent lenni.Ráadásul este 11kor már látom rajta,hogy nagyon álmos,mert tépi a fülét,dörzsöli a szemét,de nem tud elaludni és nyűgös.Sírni hagyni nincs szívem.Megpróbáltam,hogy előrébb hozom a fürdetést,de az se vált be.Szoktam ciciztetni,mert egy pár csepp tej van,de arra se alszik el,vagy ha igen,akkor is csak 10 percre.Mit tegyek???
2010. jan. 13. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Pedig kellene hagynod sírni,mert soha nem fog átállni normális rendszerre.Este hamarabb kellene elaludnia,és reggel nem hagyni aludni 10 óráig.
2010. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinál a fürdetéstől az alvásig? Nem lehet hogy vacsi után még éhes marad? Az én lányom akkor üvölt (már nem hasfájós-anyatejes) ha még éhes. Ha megkapta még amennyi kellett akkor alszik reggelig. Próbáld meg hogy még adsz Neki enni. Én sírni nem hagynám, még nagyon pici, hiszen ha fél 4-ig sír akkor annak megvan az oka. (éhes-pelenka-hasfájás-???)

Hánykor fürdettek?

2010. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem -akármennyire is fáj-, de hagyd sírni. Persze ennek is megvan a módja. Az én kislányom 4 hónapig csinálta ezt. A végére már olyan szinten kivoltam, hogy az elmondhatatlan. Akkor elmentem a Madarász utcai gyermekkórházba, az alváscentrumba, és elmondták, mit-hogyan kell csinálni. Ha tényleg kivagy, és érdekel, akkor szívesen leírom. 3 nap alatt nekünk mindent megoldott.
2010. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát igen.Mikor fürdetsz és mit csinál fél 4-ig?A fürdéstől egészen addig fent van?Az nem lehet.Vagy van ilyen?Fürdés után vacsi ugye?És kaja után fényárban úszik a lakás ha büfizteted vagy akkor már félhomályt csinálsz?Nálunk csak egy pici lámpa ég.Szerintem azért ne hagyd sírni.De ezt csak Te döntheted el.

Mi az esti menetrend?

2010. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is,hogy adok még neki enni,de nem az a baj.Nem a hasa fáj,mert akkor másképp sír.Olyan mint aki aludni akar,de nem tud.Amúgy 7 és 8 között fürdik,aztán alvásig megy a nyűglődés.Kiveszem a kiságyból,beteszem,simogatom,ringatom,énekelek neki,megpróbálom megetetni,hátha éhes...magyarul egy káosz az egész és már nagyon elegem van.
2010. jan. 13. 19:06
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen,fürdéstől fél 4ig fent van.Volt olyan,ez volt a legdurvább,hogy negyed 7kor aludt el.Gondolhatjátok...

Van hogy bebólint,de pont addig tart,hogy lefekszem,becsukom a szemem és már megint sír.Tehát max 10 perc.

2010. jan. 13. 19:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam,hogy nem hagyom nappal aludni,de az se jött be.És nem is mondhatnám hogy sokat alszik napközben.
2010. jan. 13. 19:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg gondok vannak.Nagyon sajnállak.Kérd el attól a címet, aki felajánlotta!

Vagy még ma írj neten Vida Ágnes babapszichológusnak, aki alvászavarokkal is foglalkozik.Hátha ő is tud valami ötletet, vagy egy jó szakember javasolni (aki közel lenne hozzátok).

2010. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nálunk is csinálta ezt babám. Én kitoltam a fürdést este 10-re és jó sokáig fürcsizünk, majd kicsit megdögönyözöm, felöltöztetem, 11kor megkapja a cicit, minden villanyt leoltunk, elcsendesítjük a lakást. eddig bejött... :)
2010. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia ilyen nálunk is volt. Este fürdetés vacsi után ragd le aludni és próbáld meg hasra tenni.Nálunk ez vált be.Takard be meleg vastag pléddel mert lehet hogy melegebbre vágyik.Cumizik? Az nem nyugtatja meg?
2010. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!