Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet "játszani" egy egy...

Mit lehet "játszani" egy egy hónapos babával?

Figyelt kérdés
Mire van szüksége egy egy hónaposnak amikor ébren van?(már jóllakott és tiszta pelusban van)
2010. jan. 13. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Énekelni, beszélni hozzá.Nagyon még nem tudsz vele mást játszani.Keress rá a neten az Anya, taníts engem c. könyvre.Tud segíteni a későbbiekben is.
2010. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi akkoriban összebújtunk,nézelődtünk ill. simogattam a hasát,hátát,stb. Ezt szerette,megnyugtatta. bocs,de én ennél többet nem tudok.
2010. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

mi pénteken leszünk 6 hetesek!

nekünk 2 hetes korától tornáztatni kell a kis csípőjét és ezt is programnak iktattuk be!mondjuk én ilyenkor végig maaszírozom a kis testét is nagyon élvezi!A hangomat is imádja,mindig tárgyalok vele ha ébren van!táncolni is szoktunk,mert ha ketten vagyunk itthon sose a tv megy hanem mindig a rádió!már a kiságyban lévő játékokra is figyel,kb 10 percet tud élénken egy játékkal foglalkozni!Akkor azt mindig megfogom és mozgatom neki,figyelem h követi e a szemével!Persze még hamar elfárad és nem tud rá koncentrálni,akkor pihi!meg nekünk a kiságy melett tükör van és sokszor csak abban hajlandó rám nézni,de saját magát is folyton nézi benne,a kezét is ott figyeli csak!Igaziban még nem!én mondókázni is szoktam vele,vagy énekelni neki azt is szereti!Vagy csak mondom neki hogy mit csináltam aznap amíg aludt...

Persze ezeket nem egy nap alatt,mindig vmit!

vagy csikizem,puszilgatom,olyankor mindig nevet,meg néha egy két arckifejezést is utánoz,meg mikor gagyog mindig megdicsérem...szóval úgy elmegy a nap h fel sem tűnik h Apa megint 9-10 órát nem volt itthon:(

2010. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mesélj neki.én már ilyen pici korban is olvastam nekik.és imádnak a mai napig olvasni.énnél több elfoglaltság nem nagyon kell egy 2 hónaposnak.
2010. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nehez dolog,nekem is ez volt a nagy kerdes ennyi idösen.igazabol semmit mert ök meg nem reagalnak nagyon semmire,vagyis a hangodra es az arcodra biztosan,egyenlöre ez az egyetlen ami öket szorakoztatja,beszelj neki sokat en igy tettem,most 3.5honapos es nagyon figyelmes azt mondjak azert van mert latszik hogy sokat foglalkozok vele,nekem mar "valaszol"ha gügyögök neki,mosolyog ha mosolygok,es utanoz is.meg 1 honap es csodalatos valtozas lesz hidd el,akkor nem lesz kerdes mivel jatsz vele.nekem 2 hosan kezdett tv-t nezni es a logos jatekokkal jatszani ,ma mar meg is fogja öket.hihetetlen hogy 1 honap alatt mennyit tudnak fejlödni.
2010. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 hónaposan tv-t nézni,hát a kérdés ugy szolt,hogy mit lehet velük játszani,nem az ,hogy mit néznek szívesen.szegény gyerek..
2010. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en tanacskent szantam hogy mivel köti le magat,nem akartam rosszat,bar szerintem amit irtam nem rossz,nekem hatalmas meglepetes volt amikor meglattam hogy mennyire tetszik neki a mese.1 honaposan meg nem jatszanak,sajnos,en is bajban voltam akkoriban.amugy nekünk nagyon bejött az olyan jatek amit föle kell tenni,vagy a jatszoszönyegen lefektetem es föle teszem a jatekot,azota sokat fejlödött,3,5 honaposan mar megfog dolgokat.mi ezzel kötöttük le ennyi idösen,no meg a tv-vel.hisz azzal elvan 1 orat is
2010. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!