Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehetünk kint sétálni...

Meddig lehetünk kint sétálni ilyen időben?

Figyelt kérdés
pénteken lesz 6 hetes,de olyan jókat alszik kint és rendszerint mire levetkőztetem felébred!ma egy órát voltunk!de szerintem 3-at is lenne kint a kisasszony!Karácsonykor(plussz 8 fokban)másfél órát is voltunk kint!ti hogy csináljátok?
2010. jan. 13. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmin ne aggódj! Az enyém 1 hósan 5 órát is végig aludt a babakocsiban,akár sétáltam,akár az udvarban! Rétegesen öltöztesd és legyen szigetelt a babakocsi!
2010. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár az én babám már nagyobb, de tavaly télen volt 6 hetes. Mi is órákon át voltunk kint, mindig két szopi között, volt, hogy 2-2 és fél órát is. Akkor még naponta kétszer jártunk sétálni, mindig 2 órákat, délelőtt és délután is.

Nekem is jót tett a sok séta, és neki is. Róttam a köröket itt a lakótelepen, felfedeztem az egész kerületet :)

Nem fog megfázni, nem izgulj :)

Az enyém 13 hónapos múlt, még csak megfázva sem volt soha!

2010. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi,most megnyugodtam!bár nem tudom mi lesz majd ha netán jönnek még a minuszok!

:)

2010. jan. 13. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
0 fokig nyugodtan kint altathatod akár másfél órát is jól felöltöztetve, -5 fokig még mindig lehet kint max háromnegyed órát, az alatt pedig csak rövid időre szabad kivinni, 10-20 percre, nem altatni, inkább csak levegőzni.
2010. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a levegö csodat tesz,jokat alszik töle.mi 2 hetes kora ota jarunk ki,"minden nap" legalabb 1x.most 3 honapos es igazi vasgyuro sose voltunk meg betegek,voltunk mar kint 6 orat is setalni.ja es amikor setanal elalszik es behozom a hazba nem vetköztetem le hanem csak kikapcsolom a kabatot,ennyi,hagyom aludni.ha meg 5 fok körül van hagyom a teraszon.
2010. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!