Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje allergiás babámnak...

Tejfehérje allergiás babámnak (4,5 hós) adhatok Humana tejmentes almás pépet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, abban nincsen tej. viszont én egyszer vettem, de ki is dobtam, szerintem borzalmas az íze :)) véletlenül tejpép helyett vettem, mert az én gyerekem nem allergiás. de szerintem megpróbálhatod, attól még, hogy nekem nem ízlik a babáknak lehet, hogy igen, én csak azért nem adtam neki oda, mert nem lettem volna vele előrébb, mert tejes étkezést akartam neki.
2010. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám imádta, és van ugyanilyen Humana grízpép (de lehet ahhoz még picik vagytok, nem emlékszem)is. Azt is imádta:)

tejallergiások:)

2010. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de hogy derült ki hogy allergiás?
2010. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

6 hetesen nyálkás széklet miatt vittük gasztroenterológushoz, tejfehérje allergia gyanút állapított meg, kaptunk Pepti 1-es tápszert, de nem múltak a tünetek és vér is lett a székletében. Voltunk sebészeten, hasi ultrahangon, de minden rendben volt.

Visszavittük a gasztros dokihoz és felírt Neocate gyógytápszert, mert a Pepti 1-ben is van minimális lebontott tejfehérje, amit az allergiás babák tizede megérez. Kaptunk Neocate gyógytápszert és ettől minden tünete elmúlt.

Vért nem akartak venni tőle, mert túl kicsi volt, de a mai napig nem vesznek, úgyhogy most magándokihoz megyünk vért vetetni, amiből mindenféle ételallergiát kimutatnak...tojás, glutén stb. Bocs ha hosszú voltam :)

2010. jan. 13. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi szépen a választ. Azért kérdeztem mert babám nem eszi meg a HA-s tápszert, igy simát adok neki, és igy tudom mire kell figyelni. Szerencsére csak ritkán kap kiegészitést, az anyatejjel meg semmi gond:)

Köszi

2010. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!