Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hetes a babám....

6 és fél hetes a babám. Tegnap óta apró pici kiütések jöttek ki először a homlokán, most már a bal arcán és szemhéján is. A tejtől lehet? Nem lázas, nem nyűgösebb, eszik rendesen.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kiütés de gondold végig mit ehettél amit addig nem. Én pl. ( a"nagy " eszemmel..pedig már második baba) mogyorót ettem, nem sokat csak úgy megkívántam. Na másnap délutánra tiszta pötty lett a csajosom amúgy tök szép bőre..átkoztam is magam.. Azóta vigyázok nagyon h mit eszek és elmúlt neki egyből.
2010. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejkiütés is lehet, amit ha anyatejjel bekensz, másnapra kb el is múlik. Mondjuk látni kéne hozzá, hogy el lehessen dönteni. Esetleg védőnőnek mutasd meg.
2010. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van,amelyik ki van kicsit pirosodva,de van,amelyik olyan,mintha pici pörsenés,vagy pattanás volna.
2010. jan. 13. 11:18
 4/5 anonim válasza:

Mi is hasonlóan jártunk. Most vagyunk 4 és fél hetesek és kb. másfél hete kezdtek el megjelenni pici pattanásszerű kiütések az arcocskáján, mindenki azzal nyugtatott hogy a tejtől van és magától elmúlik, így megnyugodtam, aztán elkezdett terjedni a nyakán és a mellkasán,elvittük a gyerekorvoshoz és kiderült hogy staphylodermás a drága.

Kaptunk rá antibiotikumot és ecsetelőt, de egyelőre még lassú a javulás.

Az orvos azt mondta hogy amíg csak az arcán van az nem gond mert azt a tej okozza de ha elkezd lefelé terjedni az már nagyobb baj.

Szerintem amint meglátod az első kiütést az arcán kívül máshol is vigyétek el inkább orvoshoz a biztonság kedvéért,nehogy úgy járjatok mint mi.

Jó egészséget kívánok nektek!

2010. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyesmi, 2 hétig abszolút tejmentesen kellett étkezni, és aztán vissza lehetett térni a rendes étkezésre. Pár nap alatt elmúlt. De azért én megmutatnám a dokinak, vagy a védőnőnek.
2010. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!