Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én nem tudom a botmixert...

Csak én nem tudom a botmixert rendesen megtisztítani? A késnél nem tudom szépen kipucolni, a műanyag burkolat pedig olyan elszíneződött.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én azonnal vízsugár alá tartom a késes részt használat után, így könnyen lejön minden, másfél éves a botmixerem, de olyan, mint újkorában. Kívülről is használat után nedves szivaccsal törlöm, lejön. Ha már csúnya, próbálkozz Cif súrolóval, az lehozza, illetve a közönséges háztartási ecet is csodát tesz.
2010. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, mert a botmixeremről nem lehet levenni a fejet és olyan hosszú, hogy nem fér be a csap alá, így elég macerás tisztítani. Szerintem vegyél másikat, nincs olyan őrült ára.
2010. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én egyből egy széles szájú pohárba teszem fejjel lefelé hogy ne száradjon rá semmi, majd utána egy kiszuperált fogkefével tisztítom ki, mert az az egyedüli eszköz ami befér oda :)

Próbáljátok ki, érdemes :)

2010. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azonnal öblítem.
2010. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azonnal csap alá tartom, mert ha rászárad, akkor elég macerás a tisztítása. :) Ha mégis odaszárad, akkor egy bögrébe engedek vizet és abba állítom bele, ha kiázott, akkor el lehet mosni. Vagy azt tudom még javasolni, hogy egy edényben forralj fel vizet és úgy állítsd bele a vágófejet. Műanyag burkolatot be lehet kenni pl. Domestos fehérítővel, az kiszívja a színét, utána alaposan lemosni.
2010. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Turmix utan azonnal mosogatoszerrel elmosom. Egy eves, szep feher meg:) vegyel ujat!
2010. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem nem komoly, hogy vegyek újat :)
2010. jan. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!