Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan büfiztessem 4 hónapos...

Hogyan büfiztessem 4 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
Kisfiamat az utóbbi időben egyszerűen nem tudom megbüfiztetni... Paskolgatom, mozgatom, lütyögtetem, de semmi eredménye... nem jön ki semmi, néha néha egy kicsi büfi, pedig a nagy habzsolás miatt tutira sok levegőt nyel... Ettől persze állandóan fáj a pocija. nem tudok mit kitalálni már... SEGÍTSETEK! köszi :-)
2010. jan. 13. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Evés közben is próbáld többször. Amikor jóllakott és nem jön a büfi, tedd le a hátára néhány percre (1-2), majd újra vedd fel! Ilyenkor sikerülni szokott. Van baba, aki az anyukája combjára fektetve tud büfizni..arccal lefelé ráfekteted, simogatod a hátát..
2010. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld hasra tenni,vagy ahogy az elöttem szóló irta,leteszed,majd felveszed,ezt többször is lehet,hátha.
2010. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a felvesz-letesz jött be. Pár percig nem volt büfi, letettem 20-30 mp-re majd fölvettem és rendszerint rögtön kijött.
2010. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az ölembe ültetem, megtámasztom a hátát, átölelem a karjai alatt. Pár percig nézelődik, aztán jön a büfi :)
2010. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat... sajnos már mindet próbáltam... többször megállunk evés közben, de sajnos akkor sem mindig sikerül... aztán meg elalszik, úgy, hogy nem büfizett...

régen mindig kijött rendesen, most meg már sehogy sem akar... :-(

2010. jan. 13. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!