Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gramm főzelék vált ki...

Hány gramm főzelék vált ki egy szoptatást vagy tápszert? 5 és fél hónapos a babám.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még ennyi hónaposan nem váltottam ki étkezést csak gyümit kostóltattam a babával. Malyd 7 hónaposan a déli szopi mellé, annyi főzit adtam, amennyit kívánt. kb 160-200 ml.

Egyébként ml-re, ugyan annyit bír megenni a főzikből, mint amennyi a szopi.

2010. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 180 gramm. Én először bébiétellel váltottam ki az étkezését. Először feleket evett, aztán felbátorodva egészeket. Most 11 hós és 200 gramm főzit csinálok neki. Gyümölcsből is ennyit fogyaszt, néha kicsit kevesebbet.
2010. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanígy kezdtük mint az előttem válaszoló.

Most 6 hónapos. CSak tápszert kap 2 hónapos kora óta, tehát én 4 hósan kezdtem meg a hozzátáplálást.


Először a tízórait váltottuk ki gyümölccsel. Fél üveggel kezdtük, + hozzá tápszer pár napig. Majd teljes üveg..

Utána az ebédet fél üveggel + tápszer pár napig, majd teljes üveg (180g).

Most is tízórai gyümi, ebéd főzelék a többi étkezés tápszer.

2010. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kismamblogos babaszakácskönyvben az van, hogy 150 gramm 1 adag.


elsőnek: az maJd és nem LY, JÉZUSOM! :S:S:S:S:S

2010. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!