Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babát el lehet...

2,5 hónapos babát el lehet már vinni nagybevásárlásra, ha akkor megyünk amikor nincs nagy tömeg? Ti mikor mentetek először és hová?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetesen vittük először a Tescoba...villámbevásárlás volt:)
2010. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3 hetesen vittük magunkkal először. Ettől a vírusos időszaktól én is félek, de hébe-hóba nem tudom elkerülni, hogy jöjjön.
2010. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi is vittük már 1 hónaposan az Auchan-ba.
2010. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1 hósan vittük az Auchanba. Akkor még nem tombolt a vírus. Azóta nem vittük, de már nagyon szeretném. A faluba a boltba beviszem, de a havi nagybevásrlásra vagy apa vagy én megyek. De jó lenne már együtt, nem így képzeltem el. De nem kockáztatok. Majd ha lemegy a járvány megyünk újra hármasban!
2010. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A miénk 4 hónapos múlt, és még nem vittük hipermarketbe. A férjem vásárol. Kocsival könnyen megoldható, hogy egy hétre bevásároljon valamelyikőtök.
2010. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!