Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyi rugdalozo és bady...

Menyi rugdalozo és bady (rövid uju, hosszu uju) kell elöször a babának? Szeptember közepére várjuk de ki tudja?! Vastagabb rugdalozo (plüsös) és vékonyabbol mennyit vegyek?

Figyelt kérdés
Vegyek 56os és 62est is gondolom hamar belenöl és nem mindjárt vásárlással akarom kezdeni,pulovert,kiskabátot milyent és mennyit vegyek?
2008. aug. 5. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

www.babanet.hu itt nézd meg én is ott írtam össze.Hátha találsz még több dolgot ott.Gratulálok a picihez!

20hetes kismama

2008. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A babára mindig eggyel több ruhát adj,mint amennyi rajtad van.

Szerintem kezdetnek 4-5 db minden body és rugdalózófajtából.Én mai fejjel már 56-ost nem vennék,villám gyorsan kinőtte a gyerek.

A pulcsi és a kabát szerintem gombosat,mert a babák nem szeretnek öltözni és ne túl vastagat,inkább olyan plüssös,hurkolt...

2008. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!