Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescoban a babaruha osztályon...

Tescoban a babaruha osztályon hány hónapos korig, hányas méretig vannak ruhák?

Figyelt kérdés

0-tól-???


Köszönöm!


2010. jan. 12. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
18-ig
2010. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Újszülött kortól van több éves korig.Nagyon igényes, jó minőségű ruhák, nekünk sok olyan van.Karácsonykor voltak nagy leárazások, 50 százalékos.Ha nem sürgős ruhát venni, figyeld az akciókat, nagyon jó áron ki lehet fogni.Vannak bodyk, rugik, kis nadrágok, pólók, hosszú ujjú pólók, kislányoknak ruhácskák, hálózsák, zokni, harisnya, együttesek, melegítők, sapka, sál kesztyű, tutyi, szóval minden, ami kellhet.

2010. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de aztán a gyerekruhák is így korcsoportban vannak, pl. 2-3év, legalábbis én mintha így láttam volna.
2010. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ELSÖ VOK. utolso méret a baba oszt. 12-18 m.
2010. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Nem tudtam hányas méretig van:)Most 10hónapos a fiam,és szeretnék neki venni rucikat tavaszra.És ez a veszprémi tesco egy nagy kalap sz@r!Már bocsi:)!De itt soha nincs normálisan kirakva a babruha,mindig össze-vissza,pár darab.Vagy csak csajos rucik,de az tömve...nekem meg pasis kellene.Tök mindegy h mikor megyek,sosincs az adott méret amire szükségem lenne:(((.Én nem tudom,de 1 nap alatt elhordják őket?Vagy nem rendelnek megfelelő mennyiséget?Nálatok,más városokban hogy van ez?Régebben szekszárdon laktam és ott mindig volt választék.

2010. jan. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!