Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos a babám. Van kozulete...

Refluxos a babám. Van kozuletek itt, akinek szintén?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik az etetésuk?Volt belole valamilyen problémátok?

Az én fiam 4 hos,még szopizik,bár már tegnap éjjelre kapott tápszert,féltem is hogy fog rá reagálni,de minden oké volt,tovább is bírta az alvást.2-szer leállt a légzése,állítolag a reflux végett,de reméljuk tobbet nem fordul már elo.


2010. jan. 12. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! az én babám 2 hós, és az orvos Nutritont írt fel neki. Amióta adom neki nagyon sokat javult a helyzet. Keveset, és kevésszer bukik, egyáltalán nem zavaró. Nektek nem írt fel a doki semmit?
2010. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekunk is mondta,hogy adhatom neki,de az a helyzet,hogy az én babám nagyon ritkán bukik,sugárban,sem hányik.A légzés leállás miatt vizsgálták ki,és ott mondták hogy refluxos,és hogy van ez a fajtája is,hogy nem jon ki a tej,hanem a nyelo csoben futkározik.Te még szoptatod?
2010. jan. 12. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak szopik. Az én babóm sem hányt sugárban, csak meguntam, hogy állandóan hányásszaga van szegénynek, és azt, hogy még etetés után 3 órával is tele van a szája tejjel. Ja, meg azt, hogy naponta 66x át kell öltöztetni. Szerintem add neki a Nutritont, mert a légzésleállás több, mint ijesztő!
2010. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám 2 hónapos,tápszeres.Nálunk is az volt a probléma,hogy sokat bukott,ezért hamarabb meg is éhezett.Nem mertem csak hason altatni éjjel.Amit viszont most már a dokink más okból nem ajánl.Nekünk felírt egy tápszert,Milupa Milumil AR.Anti-refluxos.Megakadájozza a bukást mert sűrűbb,hamarabb megköt a hasába.Nagyon bevált.nem bukik,tovább bírja a hamival.Nekünk is a korházba a sűrűsítő port ajánlották de a dokink szerint ez is elég,be is vált.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!