Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány db textilpelenka kell a...

Hány db textilpelenka kell a babának (nem azt használnám pelenkázni), milyen pelenkát, popsitörlőt, hintőport (hova használjam) vegyek?

Figyelt kérdés
Van több féle pelenka, melyiket ajáljátok?A textilböl is van több féle?A popsitörlöböl jobb a senzitiv,melyik márka?Hova használtok hintőport,hajlatok,nyak mögé,melyik jo?
2008. aug. 5. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Textilpelenkából kb 15 darab fog kelleni,próbálj meg puhábbat venni ne legyen az a durva fajta.Popsitorlőből szerintem én a pampers és a johnsons használom szerintem ez a kettő a legjobb,nem lényeg hogy sensitiv vagy nem

.Az elején azt a hintőport fogod használni amit az orvos felír.Én 1 hónapig azt használtam most már niveát.Igen a hajlatokba,nyakára,hónaljára főleg ilyen melegbe kell jól hintőporozni.Remélem tudtam segíteni.

2008. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én textilből 20 db-ot vettem, ennyi elég. Rendes pelus nekem a Huggies vált be. Popsitörlőben én az olcsót veszem, nem látok különbséget a drága és az olcsó között minőségre. Hintőport pedig amit a doktornő felírt, gyógyszertárit használok. Igen, a hajlatokban, hurkák között szoktam hintőporozni.
2008. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt írom, amiket én használok és nekünk beváltak (minden baba más, arra figyelj). Nekem 6 db textilpelusom van (cseh és a tescoban vettem), nekem ennyi a büfiztetésekhez elég volt, persze sűrűn kellett az elején mosni. Pelenkából a Huggiest használjuk, teljesen bevált, a többi babagondozási termék mind Nivea. Eleinte popsitörlőből a világoskéket vettem, az sensitive, de később (szilárd kakinál) jobb a sötétkék, mivel nedvesebb és jobban lehozza a kakit. Hintőporból a hajlatokba szórok: nyak, hónalj, térdhajlat, könyökhajlat és ha melegkiütés van a bőrén, oda is. Nekem ebből is Nivea van (fürdetőből is, samponból is). A Johnson's nem ajánlják általában, sok baba érzékeny rá. Remélem segítettem!
2008. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden baba más, ki kell próbálni többféle terméket. Az elején(kb. 2,5-3 hónapos koráig) nagyon érzékeny volt a babám bőre, csak gyógyszertári fürdetőkrémet, popsikenőcsöt használtunk. Most már 5 hónapos, és bármit használhatok nála. Nekünk beváltak a DM-es Babylove-termékek (popsitörlő, pelenka, popsikrém), és az áruk is barátinak mondható. Hintőporból Tesco-sat használunk, bevált, nyakára és a hurkák közé. Textilpelust 15-öt vettünk, kellett is, mi a feje alá is azt tettünk a kiságyba. A cseh textilpelus a jó sztem.
2008. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
popsitörlőket mi végigpróbáltuk és a DM-es zöld színű nekünk nagyon bejött és az ára is jó. A pelusból a liberó jött be, de próbálj ki többfélét és könnyebben döntesz.
2008. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!