Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Textilpelenka ügyében kellene...

Textilpelenka ügyében kellene egy kis tájékoztatás, felkeltette az érdeklődésem? Monapel pelenkákról van szó.

Figyelt kérdés

egy korábbi kérdés egyik válaszolója írta, hogy felesben használja és belinkelte a monapel pelekák oldalát. felkeltette érdeklődésem!

kipróbálnám én is itthoni használatra, de nem tudom melyik típust érdemes megrendelni és milyen "tartozékokat" kell hozzá venni, hogy használni lehessen ( pl. gumibugyis rész, pelenkabetét, egyéb? ).

aki hazsnál ilyet, kérlek egítsetek, rendelnék néhányat.

minden hasznos információ, tapasztalat érdekel!!!

köszönöm!

2,5 hós a babám.


2010. jún. 27. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Mi Kushiest használunk néha... kell hozzá egy betét amit varrni is lehet olyan a formája mint az eü.betétnek egy nedvszivó réteg van benne kivül pamut vagy frottir aztán kell egy tekercses wc papir szerü hártyás anyag amit a pelusba téve felfogja a kakit azzal együtt kidobható és nem szennyezi be a textilpelust kell még a gumibugyi rész amit a pelenkára húzol rá különben átázik a ruha . a baj az hogy igy nagyon nagy lesz a bugyor de megéri ha tudsz angolul a külföldi oldalakon sok pelus szabásmintát találsz és érdemesebb megvarrni mert egyébként nagyon drága. speciálisan kell mosni nem használhatsz öblitöt mert gyengiti a nedvszivó hatását ecetes vizben kell mosásig tárolni és kell belöle legalább 12-15 db pelus és betét de úgyis háromnaponta mosni kell kisebb babánál kétnaponta szóval meggondolandó ...

remélem tudtam segiteni

2010. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!