Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám nem hajlandó...

7 hónapos babám nem hajlandó elfogadni amit én főzök neki, csak a bébiételeket. Az tény a bébiételeket leutánozni nem tudom, azokban egyéb más segédanyag is van. Van valami jó kis recept hogy mit hogyan, milyen arányban főzzek neki?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 11. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom, hogy hogyan csinálják a bébiételeket, de innen le tudod tölteni a Nagy babaszakácskönyvet, teli ötletekkel, táplálási tanácsokkal és receptekkel : [link]
2010. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is így volt, 7-11 hónapig csak és kizárólag bébiételt evett a babám. A durva az volt, amikor nemcsak a főzeléket, de már a gyümölcsöt is csak bébiételben fogadta el, ez nagyjából 3 hónapig tartott. Képzeld el, naponta 3-4 üveg bébiétel fogyott el. Anyagilag és lelkileg is megviselt, de úgy voltam vele a végén, már nem érdekelt, mindegy volt, csak EGYEN.

Most 13 hónapos, már megeszi a főztömet szerencsére, de van 1-2 dolog, amit még mindig csak üvegesben, pl banán.

Kitartás, türelem :)

Ja még egy ötlet, amikor a főztömet beletettem a bébiételes üvegbe, úgy volt, hogy elfogadta! Másik: keverd össze a bébiételt a főztöddel, pl paradicsomos tésztához tegyél saját gyártásút is, vagy gyümölcsös husihoz tegyél saját husit/gyümit is.

Üdv, remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak

voltak számunkra!

2010. jan. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!