Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom neki? Bővebben lent....

Adhatom neki? Bővebben lent. Tápszerről van szó.

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hós és 3 hete nyugtalanul alszik.1,5 vagy 2 óránként felébred,nyugtalan,dobálja magát keresi a cumit,kér enni.(tápszeresek vagyunk)

Most vettem Jó éjszakát Milupa tápszert a Dm -ben,hátha sikerrel ami a nyugodt alvást tekinti.Mert amikor enni kér csak 40-50 ml-t eszik,s alszik tovább.

Szóval a kérdésem az lenne hogy eddig csak HA -s tápszert kapott.Eheti ezt a féle tápszert?Mármint a jó éjszakát tápit?nem lesz tőle baja?(allergia.ilyesmi)

előre is köszönök minden segítséget!


2010. jan. 11. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy eddig végig aludta az éjszakát,maximum reggel 5-6 körül kért enni.
2010. jan. 11. 15:19
 2/3 anonim ***** válasza:

6 hónapos kor után elvileg adható nem Ha-s tápszer is...próbáld fokozatosan:eleinte 1 kanál Milupa a megszokott Ha-shoz,aztán ha nem látsz semmi negatív változást , emelgesd az adagot...végül kaphatja már magában is.

(Mi is 6 hónaposan hagytuk el a HA tápszert)

2010. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga miatt alszik nyugtalanul!Ha ilyen keveset eszik akkor nem éhes hanem csak megnyugtatja.Nyugodtan próbáld meg a Jó éjt tápszert!
2010. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!