Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most volt 1 éves babám....

Most volt 1 éves babám. Érdemes váltanom a babatejre a tápszerről, vagy adhatom még neki nyugodtan. Azok az 1 éves kortól adható cuccok is vannak olyan laktatóak mint a tápszer?

Figyelt kérdés
Nem akarok még rá térni a tejre simán, mert a tesót is kipöttyözte a natúr tej. Nem akarom siettetni.
2010. aug. 19. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod még a tápszert, nekünk a gyerekorvos mondta, hogy 2 éves koráig kaphat 2-es tápszert.


Én is azt adok, mert összehasonlítottam, sokkal több minden van a tápszerben mint a junior italban. Ok, hogy már eszik mindent, de sztm a tápszerben lévő tápanyagok, vitaminok nem lesznek a kárára.


23 hónapos a kislányom (mildibé 2-t eszik még este, mondjuk 20 hós kora óta már a reggeli tej)

2010. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a védőnőnk szerint a bolti 3,5% os tej legalább annyira tápláló mint a 3-as tápszer... Nem tudom, hogy igaza van-e, én egyelőre még adom az 1 évesemnek a tápit, napi kétszer.

Ha nálatok volt már tejallergia én még babatejet sem adnék, a tápszerben sokkal több a vitamin.

2010. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most tértünk át mi is a babatejre, átmenet a kettő között, 1,5 koráig gondoltam így.
2010. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Csak jelzem, hogy az én kisfiamnak ment a hasa a tejitaltól. Nem riasztásként írom, csak nekem másfél hét volt mire rájöttem, hogy az okozza. Úgyhogy maradt a tápszer, de szeptembertől (akkor lesz 15 hós) megpróbálom a bolti tejet. üdv., jó babázást
2010. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. aug. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!