Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátápláláskor mindenképp...

Hozzátápláláskor mindenképp meg kell várni, míg kiváltasz egy étkezést vagy lehet adni neki ebéden kívülre is?

Figyelt kérdés
nyögvenyelősen megy a hozzátáplálás, már egy hónapja küzdünk de nem nagy sikerrel már kezdem feladni:( így arra gondoltam, hogy nemcsak délre hanem mondjuk az uzsonnás szopi előtt is adnék neki valamit (gyümipép)utána szopi mint ebédnél szerintetek?
2010. jan. 11. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Ha van elég tejed, és egyébként sem kell valami miatt hamarosan elválasztanod, én nem sürgetném.

Vannak babák, akik sokáig csak kóstolgatnak. Attól, hogy gyakrabban adod, nem fogja szerintem jobban "megkedvelni" ezt az evés dolgot, viszont ha kivárod az idejét, akkor ripsz-ropsz átáll majd az evésre.

Ha teheted, engedd, hogy ő diktálja az iramot.

2010. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7 hós
2010. jan. 11. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem vártam meg. 6 hós a babám. A gyümiket nagyon szereti, de a főzelékeket még nem. Ebédre kap egy kis főzit és uzsira gyümit. Mind a kétszer szoptatnom is kell.

Nyugodtan adj neki uzsira is!

2010. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!