Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak én is tejpépet a babámnak?

Adjak én is tejpépet a babámnak?

Figyelt kérdés
11 hónapos, még szopizik naponta többször is. Olvastam itt, hogy sokan adtok a babátoknak. Főétkezésre, vagy uzsira, tízóraira adjátok. Az én babám e két étkezést szopival "oldja meg".
2010. jan. 11. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nyugodtan adhatsz, az én fiam nagyon szerette és általában uzsonnára kapta.
2010. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kihagytuk az életünkből. Pontosabban tejmentes (családi hajlam miatt a biztonság kedvéért tejmenteset) gabonapépet adtam kb. 13 hós korától vacsira, néha, a változatosság miatt.
2010. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szookta, adni, vagy reggelire, vagy uzsira HA pépet, tejmentes pépet, vagy sinlacot, de nem minden nap.

10 hónapos, nappal még négyszer ciczik

2010. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az az egészséges, ami legegyszerűbben feldolgozott (így akkor inkább a tej) és a cél a mi étkezési szokásaink kialakítása, ebből az elvből kiindulva olyan anyagok, amik a mi étkezésünkben nem szerepelnek (sinlac - a szentjánoskenyérmag őrleménye) szerintem kihagyhatók.

2. válaszoló

2010. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!