Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok is igy iszik pohárbol?...

Babatok is igy iszik pohárbol? 18honapos lesz és ugy issza a vizet stb a pohárbol hogy egy hajtásra le az egészet. Ha kicsit többet öntök mind ami elférne a szájába akkor mellé megy. Szoval igy elég macerás inni:-)

Figyelt kérdés
Másnál is igy volt?Mikor változik?
2010. jan. 11. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Korán megtanult inni műanyag pohárból, pontosabban a cumisüveg tetejéből, a "csőrös pohárat" viszont csak 8-9 hósan szokta meg, úgy, hogy teljesen egyedül (az utazások miatt fontos nálunk). Lehet, nem jól teszem, de nem szívesen adom a kezébe úgy, hogy nem fogom én is, mert bár rendesen iszik, a végén eddig hirtelen gyors mozdulattal ellökte magától, így kiborulhat az egész.

Mostanában kevesebb anyatejet kap, így ő is egy hajtásra meginná az egészet, viszont így én irányítom a "sebességet" (ő persze gyorsabban inná!), de ha nem vagyok résen, előfordul, hogy kilötyög.

2010. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt, hogy 15 hós.
2010. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!