Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kell hajat mosni a...

Hányszor kell hajat mosni a Babé koszmó elleni samponnal, hogy elmúljon a koszmó?

Figyelt kérdés
Csak a fejtetőn van 5 hós fiamnak, 3-szor mostuk már, de nem igazán múlik. Nem mosom minden nap.
2010. jan. 11. 12:53
 1/4 anonim válasza:
SZERINTAM HAGYD AZT A SAMPONT AZ EN BABAM 9 HOS ES KB NEKI IS ENNYI IDOSEN VOLT ES EN 2 3 NAPIG OLAJJAL BABAOLAJJAL BEKENTEM A FEJECSKEJET FURDES ELOTT ES UTANNA A KENDOJEVEL JOL MEGTOROLGETTEM ES ELMULT PROBALD KI
2010. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk semmit sem ért az olajozás. Viszont a Babe sampon nagyon bevált. Mióta használjuk azóta nagyon szép a fejbőre, pedig mikor elkezdtük szinte az egész feje koszmós volt vastagon. De mi azóta hogy megvettük minden este használjuk fürdéskor és azóta semmi. Én azt javaslom hogy mosd vele minden nap legalább 1 hét kell hogy teljesen eltűnjön.(Ha mosod hagyd a fején 2-3 percig mielőtt leöblíted.)
2010. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3-4-szer mostuk Babé koszmó elleni samponnal, és eltűnt. Csak ajánlani tudom.
2010. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk is bevált a Babé. Én a fürdést a hajmosással kezdem. Jól megdörzsizem, utána megfürdetem a picurt és csak utoljára öblítem le a haját. Hamar rendbe jött!
2010. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!