Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak kifelé fordul a...

Babámnak kifelé fordul a lábfeje, észre vette volna már a doki ha baj lenne? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Pelenkázásnál,venni észre jobban,mikor raknám vissza a lábát a rugiba,olyan mintha nagyon laza lenne térdtől lefele.az ortopédus csak a csípőjével volt elfoglalva. 2x voltunk nála,2x meg csípő uh-n mert terpeszbugyit kaptunk,de az már rendbe jött.Hülye vagyok én is mert elfelejtettem említeni Neki,de mindig el voltunk foglalva a csípő eredményeivel.
2010. jan. 11. 12:41
 1/8 A kérdező kommentje:
4 hós a babám.
2010. jan. 11. 12:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Már az újszülött osztályon észrevették volna, ha baj lenne.
2010. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

AZ EN BABAMMAL IS EZ A HEJZET ES CSAK MOST 9 HONAPOSAN FIGYELTUNK FEL RA AMIKOR MAR KEZD ALLDOGALNI ES VOLTUNK IS ORTOPEDUSNAL AKI NAPI 3-4 TORNAT JAVASOLT ES MUKODIK NALUNK SZERINTEM ERDEMES TE IS ELMENJ ES KIKERD AZ ORTOPEDUSOD VELEMENYET AZZAL NEM ARTASZ NEKI IRJ HA VOLTAL HOGY MIT MONDOTT MERT ERDEKELNE ENGEM IS

KOSZI

2010. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha hason alszik a babád akkor kifelé áll a lába. Sőt pl ha már lépked a bútorokba kapaszkodva, oda ugye csak úgy fér el ha a lábfejeit szét teszi. Ha elkezd járni akkor visszaáll neki, de azt tanácsolják az orvosok is ha megtanul menni és rá 1 hónapra is kifelé áll, nem húzódik vissza akkor kell elvinni ortopédushoz, addig pedig naponta többször pelenkázásnál tornáztatni.
2010. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Írni fogok mindenképpen,de most kértem időpontot,kaptunk is február 10-re :(
2010. jan. 11. 16:48
 6/8 anonim válasza:

Az elso valaszolo vagyok

az en babam igen hason alszik de az ortopedus azt mondta nem fugg ossze pedig eloszor en is erre gondoltam hisz logikus ha hason alszik maskepp nem tudja tartani a labait

talan a te babad is hasonalvo baba?

2010. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,csak hason szeret aludni.
2010. jan. 11. 21:22
 8/8 anonim válasza:
akkor lehet van benne igazsag, nem tudom de azert majd kivancsi leszek mit mond a te babadra az ortopedus szerintem megemlitheted neki hogy hason alvo a babad hatha tenyleg csak azert van?!!!
2010. jan. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!