Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne tudom, hogy valójában jót,...

Ne tudom, hogy valójában jót, vagy rosszat teszünk gyerekeinknek a nem kötelező jellegű oltásokkal?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?

Most viszem a kisfiam a 15 hós kötelezőre és már a telefonban mondta a dr Nő, hogy ugye a Prevennával együtt kérem? /Felső légúti fertőzése és tüdő gyuszi ellen/ Azt mondta, hogy ő javasolja, főleg ha valaki hajlamos a tüdő gyulladásra és nekünk most volt egy egész kezdetleges. Szerintem viszont nem biztos, hogy 2 oltás egyszerre, egy fejlődésben lévő immunrendszernek jót tesz. A védő nő is azt mondta, hogy csak rövid távon turbózza fel a szuri az immunrendszerét a babának, hosszú távon inkább elnyomja.

Most mit csináljak? Én eddig egyik gyerkőcömnek sem adattam be semmi plussz oltást és nem volt baj, de most úgy tűnik, hogy az orvosok szerint ha nem kapnak meg minden oltást, akkor nincs esélye az egészségre.


2010. jan. 11. 12:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi tegnap kaptuk meg az első bárányhimlő ellenit, és a dokinőm azt mondta hogy furcsálja hogy most már 2 kellene, mert eddig elég volt egy is. Ő nem javasolja, de rám bízta hogy akarom e a 2. is.
2010. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12:44-es,soha nem volt még beteg a kislányom,hála az égnek,eddig egyetlen egyszer szivtam le az orrát,mert szürcsögött egy kicsit,de azon kivül semmi baja nem volt még.Hogy az oltások miatt-e,nem tudom,de tegyem hozzá,hogy a kezdetektől tápszeres,tehát Őt az anyatej sem védte.
2010. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!