Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ultrahangos hideg párásítóról...

Ultrahangos hideg párásítóról kérdés?

Figyelt kérdés

Most vettünk egyet és elég tapasztalatlan vagyok:).Segítenétek?

Ilyet vettünk: [link]


Ez jó a gyerek szobába ugye,mármint az ultrahangos?

Hány %-os páratartalomnak kell lennie a gyerekszobában?

Lehet kapni valahol ilyen páratartalom mérőt?

Illóolajat lehet használni(pl:levendula)?

Nonstop működhet a párásító?


Köszönöm!


2010. jan. 11. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

jó ez, amit vettél, de szerintem külön emiatt páratartalom mérőt nem érdemes venni. illóolajakat elvileg nem lehet bele rakni, de nem tudom mi baja lehetne, az enyém picit meg van fázva, én már azon agyalok, hogy kamillateát öntök bele:D csak nem tudom, merjem-e. működhet nonstop, de felesleges, mert egy kb. 10 nm-es szobát még legkisebb fokozaton is túlságosan bepárásít 4-5 óra alatt.

szerintem ha már látszik a pára, az már sok. :) próbáld ki, és látni fogod, hogy nagyjából hol kell már kikapcsolni. éjszakára én nem járatom, lefekvés előtt megy 1-2 órát a szobában, és az szerintem úgy jó.

én se vagyok valami nagy szakértő, ha valami hülyeséget írtam, úgyis megírja majd valaki, aki jobban ért hozzá. :)

2010. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekünk is kevés volt a páratartalom a szobában. Felnőtteknek 20°C 50-60%, a babáknál 22°C az ajánlott és 70-80%. Bár ez állítólag az atkáknak is ideállis. A páratartalom mérőt Hygrometernek hívják. Biztos lehet kapni, mert a szüleimnek van közel 25 éve.
2010. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam kruppos, ezért beszereztünk egy ultrahangos hidegpárásítót. Én csak alváskor használom, általában 55-60%-osra állítom be, párásítás nélkül nagyon száraz bent a levegő (40%-os). Egész éjszaka használom, mert a rohamok általában éjfél és hajnali 5 között szoktak előjönni. Igaz a miénk nem ilyen, hanem Vivamax-os, de nagyon meg vagyok elégedve vele. Napközben sokszor szoktam szellőztetni.
2010. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!