Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám pelusában emésztetlenül...

Babám pelusában emésztetlenül landol a kaja. Baj ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 és fél foga van. Már elfogadja a darabos kaját de irtóra emésztetlenül érkezik a palusba. Komplett narancs és répadarabok, pont úgy néz ki mint amikor bement. Félek, hogy így a vitaminok, tápanyagok nem tudnak felszívódni. Igaz lehet ez?

Mit csináljak? Pépesítsek továbbra is?


2010. jan. 11. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a kérdés? mivel nem emészti a gyomra, azt jelenti hogy átfut rajta. Pépesíteni még egy jóideig:) Egyébként két és fél foggal se fog tudni rágni, sőt 10el sem, hanem aprít a fogával majd. Akkor már lehet reszelni, apróbb, pici darabokra vágni.

2010. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A répa az én lányom pelusában is úgy néz ki, de a narancs nem. a többi kajával is így van, vagy csak a répával?
2010. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is még pépesítheted neki. Bár egyesek szerint az sem jó ha sokáig pépeset eszik, mert nem tanul meg rágni rendesen. Én nem értek ezzel egyet. Úgy csinálj mindent, ahogy a babádnak jó!!
2010. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk is igy volt.fokozatosan változik az emésztésük,ezért nem értem miért kell egy 3 hónapos babát,almával,vagy krumplival tömni,úgy sem tudja megemészteni,csak szenved,na de mindegy,ez más kérdés.

fokozatosan javult helyzet,és annak ellenére,hogy úgy nézett ki,hogy emésztetlen mégis hízott,így annyira nem aggódtam.

2010. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 foggal nem lehet még rágni,legfeljebb harapni.Mindenképpen pépesítsd neki,mert a rágatlan étel nem csak nem tud felszívódni,de komoly hasfájást is okozhat.
2010. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!