Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vittétek ki a...

Mennyi idősen vittétek ki a téli babátokat? Milyen idő volt?

Figyelt kérdés
Szombaton leszünk egy hónaposak és eddig csak szellőztetés volt.
2010. jan. 11. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hetes volt a fiam, amikor kivittem először. Február elején született. Nem volt nagyon hideg, úgy 4-5 fok lehetett. Mindig a déli órákban vittem ki. 1 hét után már kint is aludt a teraszon. Utána is szinte csak ott tudott igazán jókat aludni. Sosem volt beteg, nagyon stramm, egészséges kisfú. Ő a 3. baba, így nem féltettem annyira, mint az első babákat szokás :)
2010. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom februárban született én már két hét után kivittem az udvarra naponta fél órára és pár nap után meg hosszabb időre is elmentünk sétálni.Nyugodtan viheted ilyen időbe ki akár 1-2 órára is.
2010. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babám decemberben született (2008-ban). Én 6 naposan már kiraktam az erkélyre, először 5 percre, másnap 10, aztán 15, stb. 2 hetesen mi már lementünk babakocsival/kenguruval. Január elején, mikor 3-4 hetes volt, már javában sétáltunk, és akkor marha hideg volt, minuszok.

Most már 13 hónapos múlt, soha nem volt még megfázva sem.

A babakocsiban ők teljesen zárt helyen vannak, a kis arca elé, amikor tényleg hideg volt, tettem egy pelust.

Ma pl tök jó idő van, legalább is errefele, szerintem nyugodtan leviheted a babádat, akár fél órára is.

2010. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is minél hamarabb vidd ki!
2010. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan ki viheted már.Sőt!Kell is neki a kis séta friss levegő.Nyilván nem órákra,de fokozatosan egyre többet. Jól fel kell öltöztetni.Én 2 hetesen vittem még snnó februárba. Semmi baja nem lesz,hanem cska az immun rendszerre erősödik,ami csak jó lehet.
2010. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kicsim november 28-án született,2 hetesen már levegőztettem.Aztán mire kimehettünk volna,bejött a -10 fok,így maradt a szellőztetés.De 3 hetesen már lementem vele,azóta minden nap megyek,nagyon jókat tud aludni közben.
2010. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!